Szukaj:

„ Otwarta Twoja Kariera” data utworzenia: 24-10-2012

Projekt Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pn.

„ Otwarta Twoja Kariera” – OTK  w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

15 - 21 października 2012.

Celem projektu jest uwrażliwianie uczniów i społeczeństwa na potrzebę właściwego zaplanowania przyszłości zawodowej młodego człowieka.

Więcej informacji nt. projektu znajdziesz pod adresem:

http://2012.tydzienkariery.pl/o-otk/co-to-jest-otk

„Poznaj swój region- Świętokrzyskie na rzecz edukacji”. data utworzenia: 24-10-2012

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, przy współpracy ze Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli opracował pierwszy w regionie świętokrzyskim program „Poznaj swój region- Świętokrzyskie na rzecz edukacji”.

Od 1 września w ramach programu ruszył konkurs „Poznaj swój region- świętokrzyskie na rzecz edukacji”.  Konkurs ma na celu wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat regionu świętokrzyskiego. Nasza szkoła wzięła w nim udział, wypracowując następujące produkty finalne:

  1. W kategorii Klasy I-III – uczniowie przygotowali inscenizacje legendy nt. powstania Skorzeszyc, w języku polskim i angielskim, pod opieką p. Justyny Woźniak.
  2. W kategorii Klasy IV-VI – uczniowie przygotowali makiety zabytków, które ich zdaniem powinny kandydować do UNESCO. Ponad to,  przygotowali spot reklamujący te zabytki. Opiekun – Magdalena Jaśkowska.
  3. W kategorii Nauczyciel – p. Joanna Białek przygotowała scenariusze lekcji z wykorzystując zasoby multimedialne, reklamując jednocześnie województwo świętokrzyskie.

 

Rządowy program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 roku data utworzenia: 08-10-2011

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SKORZESZYCACH BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE POD NAZWĄ ”ROZWIJAM MOJE DZIECIĘCE PASJE” W OKRESIE TRWANIA OD 15 PAŹDZIERNIKA DO 15 GRUDNIA

więcej

Realizacja projektu „ Od grosika do złotówki” data utworzenia: 08-10-2011

W dniach od 27 września do 1 października w Szkole  Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach, po raz pierwszy klasa III wraz z wychowawczynią- Ewą Sikorą, realizowała projekt pn. „Od grosika do złotówki”.  Realizatorem i fundatorem projektu jest Fundacja Kronenberga przy City Handlowy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

 

więcej

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2024 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone