Walentynki 2018. data utworzenia: 11-02-2018

9 lutego 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. W tym roku wcześniej, gdyż Święto Zakochanych wypada w trackie ferii zimowych. W tym dniu nie zabrakło tradycyjnych kartek z wyrazami sympatii dla ukochanych osób oraz słodkiego lizaka w kształcie serca dla każdego ucznia i przedszkolaka. Wszystkie dzieci i młodzież oraz nauczyciele mieli w tym dniu czerwony element w swojej garderobie. Nie mogło zabraknąć również konkursu w strzelaniu z łuku do serca oraz łamigłówek i quizów związanych z postacią Św. Walentego.

TŁUSTY CZWARTEK W SZKOLE. data utworzenia: 09-02-2018

W Tłusty Czwartek 08.02.18r. Wolontariat Szkolny dołączył do akcji  „ Wyślij pączka do Afryki”.
Wolontariusze naszej szkoły na kiermaszu misyjnym sprzedawali pączki i faworki z których dochód w całości zostanie przeznaczony na konto fundacji Kapucyni i Misje. Równowartość jednego „afrykańskiego pączka” to 2zł. i jest to koszt wyżywienia afrykańskiego dziecka przez dwa dni. Nasza szkoła zebrała 430zł. za co serdecznie dziękujemy Tym, którzy włączyli się w to działanie.
Cukierni Jamioł z Cedzyny, która ofiarowała nam pączki i wszystkim Tym którzy słodkości kupowali.

Podziękowania. data utworzenia: 05-02-2018

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach,
pragną serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, Babciom i Dziadkom,

którzy przygotowali słodki poczęstunek na Dzień Babci i Dziadka.

Podziękowania. data utworzenia: 05-02-2018

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach,
pragną serdecznie podziękować Państwu:

Annie i Łukaszowi Armatom

za ufundowanie słodkiego poczęstunku na zabawę choinkową.