Dziś uczniowie klas 6-8 uczestniczyli w warsztatach poświęconych problematyce przemocy i cyberprzemocy. Podczas zajęć młodzież miała okazję dowiedzieć się, jakie konsekwencje niesie za sobą przemoc w relacjach rówieśniczych oraz jak wpływa ona na osoby jej doświadczające. Poruszono również temat wzajemnego szacunku, empatii i odpowiedzialności za swoje słowa oraz zachowania-zarówno w świecie rzeczywistym, jak i w sieci. Ważnym elementem spotkania było także zwrócenie uwagi na potrzebę reagowania i udzielania wsparcia osobom dotkniętym przemocą. Warsztaty stanowiły cenną lekcję budowania bezpiecznych i życzliwych relacji.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach
Skorzeszyce, 26-008 Górno
tel/fax: 41 30 23 008
email: spskorzeszyce@o2.pl
© 2011 - 2026 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone