Spotkanie z Rodzicami. data utworzenia: 06-01-2019

Uprzejmie informujemy,

iz w dniu 11 stycznia 2019 roku (piątek) o godz. 16:30,

odbędzie się połroczne spotkanie z Rodzicami i Opiekunami.

Zapraszamy.

Mikołajki 2018. data utworzenia: 12-12-2018

6 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował mikołajki. Klasa III zaprezentowała krótki montaż słowno-muzyczny, w którym pojawił się św. Mikołaj oraz jego pomocnicy – elfy. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk świętego słodki upominek, a Mikołaj nie zapomniał w swoim dniu nawet o dorosłych. Apel zorganizowały panie: Justyna Woźniak i Iwona Wojtachnio, ponieważ aktywność uczniów była brana pod uwagę w comiesięcznej rywalizacji klas o puchar Dyrektora szkoły. Dzięki osłodzonej upominkami rywalizacji wszyscy opuszczali salę gimnastyczną z zadowolonymi minami.

Spotkanie z Rodzicami. data utworzenia: 25-11-2018

Informujemy,

iż spotkanie z rodzicami odbędzie się

26 listopada 2018 roku o godz. 16:30,

w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II

w Skorzeszycach.

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów.

Rozstrzygnięcie konkursu Energetycznego Centrum Nauki w Kielcach. data utworzenia: 25-11-2018

W konkursie „Zostań konstruktorem makiety - ”Świętokrzyska Eko Farma” uczniowie naszej szkoły zajęli równorzędne drugie miejsca. Doceniona została makieta wykonana przez uczniów z klasy VI w składzie: Izabela Huk, Gabriela Strząbała i Kewin Wolski oraz makieta przygotowana przez uczennice klasy VIII – Alicję Raczyńską, Marcelinę Rubak oraz Wiktorię Klimek. Dyplomy oraz atrakcyjne nagrody wręczył nagrodzonym uczestnikom konkursu dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego pan Szymon Mazurkiewicz.

Gratulujemy.