Dzień Matki. data utworzenia: 03-06-2018

25 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Dzień Matki pod hasłem „Kochamy nasze mamy”. Bogaty program artystyczny obejmowała recytację, taniec, śpiewanie piosenek oraz, oczywiście obowiązkowe w tym dniu, życzenia dla mam. Imprezę przygotowały panie: Barbara Rubak, Ewa Sikora, Justyna Woźniak, Ilona Langner- Dzioba, Justyna Koczkodaj i Monika Wojsław. Za przygotowanie choreografii odpowiadała pani Katarzyna Kletowska, a  scenografię zaprojektowała pani Justyna Raczyńska. Zgromadzone panie i milusińscy otrzymali również słodki poczęstunek, a na koniec uczniowie wręczyli wszystkim mamom piękne czerwone goździki jako wyraz miłości i wdzięczności za trud wychowania i opieki.

Wyśpiewany sukces. data utworzenia: 03-06-2018

18 maja 2018 r. odbył się w Cedzynie II Gminny Przegląd Piosenki o Tematyce Przyrodniczej dla Przedszkolaków „Piosenka Jest Dobra Na Wszystko”, w którym naszą szkołę reprezentowały przedszkolaki. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Malinowska, Maja Syska, Natalia Sabat, Marysia Ozga, Ania Pióro i Amelka Kozior. Duet w składzie Anna Pióro i Amelia Kozior zajął I. miejsce. Gratulujemy!

III. miejsce kl. 4 w piłce ręcznej. data utworzenia: 03-06-2018

14 maja 2018 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła w Masłowie odbył się półfinał powiatowy Dziecięca Piłka Ręczna „Szczypiorniak IV". W zawodach brali udział uczniowie z czterech gmin: Daleszyce, Górno, Masłów i Raków. Drużyna zawodników z klasy IV, reprezentująca naszą szkołę, zajęła III. miejsce. Zespół do zawodów przygotowywał pan Sławomir Jakubowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przebojowy taniec. data utworzenia: 03-06-2018

10 maja 2018 r. odbył się w Radlinie II Gminny Konkurs Tańca „Roztańczone Przedszkolaki".  W kategorii dzieci 3-4 letnich „Roztańczone Biedronki” w składzie: Julia Malinowska , Maja Syska, Natalia Sabat, Amelia Lipiec, Zuzanna Dudzic oraz Anna Zamojska,  zajęły II. miejsce.  W kategorii dzieci 5-6 letnich „Wesołe Motylki" w składzie: Amelia Sikora, Marlena Bąk, Aleksandra Pindral, Natalia Snoch, Patrycja Stępień oraz Amelka Wąchocka zajęły III. miejsce. SERDECZNIE GRATULUJEMY!