Wyśpiewany sukces. data utworzenia: 03-06-2018

18 maja 2018 r. odbył się w Cedzynie II Gminny Przegląd Piosenki o Tematyce Przyrodniczej dla Przedszkolaków „Piosenka Jest Dobra Na Wszystko”, w którym naszą szkołę reprezentowały przedszkolaki. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Malinowska, Maja Syska, Natalia Sabat, Marysia Ozga, Ania Pióro i Amelka Kozior. Duet w składzie Anna Pióro i Amelia Kozior zajął I. miejsce. Gratulujemy!

III. miejsce kl. 4 w piłce ręcznej. data utworzenia: 03-06-2018

14 maja 2018 roku w Zespole Szkół im. Jana Pawła w Masłowie odbył się półfinał powiatowy Dziecięca Piłka Ręczna „Szczypiorniak IV". W zawodach brali udział uczniowie z czterech gmin: Daleszyce, Górno, Masłów i Raków. Drużyna zawodników z klasy IV, reprezentująca naszą szkołę, zajęła III. miejsce. Zespół do zawodów przygotowywał pan Sławomir Jakubowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przebojowy taniec. data utworzenia: 03-06-2018

10 maja 2018 r. odbył się w Radlinie II Gminny Konkurs Tańca „Roztańczone Przedszkolaki".  W kategorii dzieci 3-4 letnich „Roztańczone Biedronki” w składzie: Julia Malinowska , Maja Syska, Natalia Sabat, Amelia Lipiec, Zuzanna Dudzic oraz Anna Zamojska,  zajęły II. miejsce.  W kategorii dzieci 5-6 letnich „Wesołe Motylki" w składzie: Amelia Sikora, Marlena Bąk, Aleksandra Pindral, Natalia Snoch, Patrycja Stępień oraz Amelka Wąchocka zajęły III. miejsce. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Pochód 3 Majowy. data utworzenia: 30-04-2018

30 kwietnia 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość 3 Maja. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odeszli w tym roku od tradycyjnej formy świętowania rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w postaci akademii. Szkoła, w której szczególną wagę przywiązuje się do kształtowania postaw patriotycznych i do znajomości historii Polski, zorganizowała bardzo urozmaicony happening historyczny, w którym aktywnie uczestniczyła cała społeczność szkolna.
Happening 3 Maja miał na celu zaktywizowanie uczniów, przybliżenie im historii w barwny i inspirujący sposób. Najmłodsi uczniowie z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych przygotowały flagi naszego państwa w dowolnej technice. Uczniowie klas I-III, przygotowali godła Polski dowolna techniką, natomiast najstarsi uczniowie – klasy IV-VIII przygotowali projekty o wybitnych polskich patriotach, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości Polski.  I tak dzisiaj żadnemu uczniowi nie jest już obcy generał Józef Chłopicki, Józef Piłsudski, Tadeusz Kościuszko czy Władysław Sikorski. Wszystkie te prace były tłem, dekoracją tego dnia. Fiałem uroczystości był pochód 3 majowy.
Chcieliśmy pokazać, że w taki sposób też możemy wyrazić swoją miłość do Ojczyzny, szacunek dla naszych przodków, którzy przez lata walczyli o wolność i niepodległość Polski. Calą uroczystość przygotowała pani Magdalena Jaśkowska we współpracy z wychowawcami, natomiast w przygotowaniu dekoracji wspomogła pani Justyna Raczyńska.