Najpiękniejszy różaniec. data utworzenia: 23-11-2023

Dziś w szkole odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najpiękniejszy różaniec. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor oraz Pani Jolanta Ozga. Ponadto nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kolorowa jesień”. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor oraz Pani Ewa Sikora.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. data utworzenia: 23-11-2023

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole skupił w sobie uczniów lubiących matematyczne zadania. Każdy uczeń aby wejść do klasy musiał znac odpowiedź na wylosowane działanie z tabliczki mnożenia. Ponadto uczniowie doskonalili rachunki podczas gry terenowej rozlokowane w szkole. Przerwy śródlekcyjne niektórym uczniom upłynęły bardzo pracowicie.

World Multiplication Table Day @world_multiplication_table_day

Dodajemy energii ptakom na zimę... data utworzenia: 23-11-2023

Nasza szkoła przystąpiła do ll edycji projektu edukacyjnego pn. „Dodajemy energii ptakom na zimę” zorganizowanego przez Świętokrzyski Park Narodowy. Otrzymaliśmy budkę lęgową i zapas ptasiej karmy. W poniedziałek zawiesiliśmy karmniki, a od dzisiaj ruszamy z dokarmianiem. W okresie od 13.11.2023 do 29.03.2024 r. harcerze z naszej 17 DH będą dokarmiać ptaki  oraz regularnie uzupełniać dziennik obserwacji, a także wezmą udział w specjalnie przygotowanej prelekcji. Dzięki temu nauczą się rozpoznawać ptaki, a ponadto zdobędą odznakę Przyrodnika.

Urodzinowa zbiórka krwi! data utworzenia: 23-11-2023

Wspaniała informacja‼️

Znaleźli się kolejni Dobrzy Ludzie, którzy chcą wesprzeć to ważne wydarzenie
Dzięki temu, oprócz pysznych słodkości do niedzielnej kawy, będą dodatkowe upominki dla Dawców.

Udostępniajcie, niech informacja idzie w świat
i do zobaczenia w niedzielę!