Dzień Kobiet w naszej szkole. data utworzenia: 13-03-2018

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Pani Justyna Woźniak  wraz z Panią Iwoną Wojtachnio, które pełnią funkcję opiekunek Samorządu Uczniowskiego przygotowały przedstawienie na temat obchodów tego święta w Polsce. Dziękujemy naszym wszystkim Panom za pamięć, kwiaty i życzenia. Nasi chłopcy zatroszczyli się również o zdrowie kobiet częstując wszystkie Panie sokiem z grapefruita. Dodatkowo wszystkie Panie i dziewczęta otrzymały w tym dniu słodki upominek.

Dziękujemy.

Podsumowanie Programu PoczytajMY . data utworzenia: 13-03-2018

7 marca 2018 r. podsumowaliśmy Program PoczytajMY, który realizowaliśmy w naszej szkole pod patronatem Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.  W okresie od 01.09 2017 r. do 28.02.2018 r. chętni uczniowie naszej szkoły brali udział w różnego rodzaju akcjach, przedstawieniach, happeningach oraz czytali przedszkolakom w ramach klubu czytelniczego. Najbardziej aktywne osoby: Hubert Imiołek i Marceli Nędza z kl. V, Natalia Armata i Izabela Janus z klasy VI oraz Dominika Jamrożek i Olga Mazurczak z kl. VII, zostały nagrodzone przez CEO okolicznościowymi dyplomami zawierającymi podziękowania. Program popularyzował czytelnictwo i integrował nasza szkolną społeczność. Opiekunami Programu PoczytajMY w naszej szkole byli pani Justyna Raczyńska i pan Grzegorz Szczepański.

Interaktywne warsztaty filmowe. data utworzenia: 08-03-2018

6 marca klasy I-III uczestniczyły w interaktywnych warsztatach pt. „ Szewczyk Dratewka na planie filmowym”. Widowisko miało miejsce w Hotelu Kongresowym w Kielcach. Dzieci podczas wspólnej zabawy poznały kilka tajników realizacji obrazu, dowiedzieli się jak na planie zdjęciowym pracuje ekipa filmowa, operator kamery, realizator obrazu, dźwiękowiec i zawodowi aktorzy.  Wzięli udział w powstawaniu baśni o „Szewczyku Dratewce”, wcielając się w role  bohaterów  i wspólnie przeżywając przygodę.

Rekrutacja do klasy pierwszej i przedszkola na rok szkolny 2018/2019. data utworzenia: 27-02-2018

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach uprzejmie informuje, że rozpoczęto zapisy dzieci do Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Komplet dokumentów dostępny do pobrania w zakładce: Dokumenty szkolne.