Dodajemy energii ptakom na zimę... data utworzenia: 23-11-2023

Nasza szkoła przystąpiła do ll edycji projektu edukacyjnego pn. „Dodajemy energii ptakom na zimę” zorganizowanego przez Świętokrzyski Park Narodowy. Otrzymaliśmy budkę lęgową i zapas ptasiej karmy. W poniedziałek zawiesiliśmy karmniki, a od dzisiaj ruszamy z dokarmianiem. W okresie od 13.11.2023 do 29.03.2024 r. harcerze z naszej 17 DH będą dokarmiać ptaki  oraz regularnie uzupełniać dziennik obserwacji, a także wezmą udział w specjalnie przygotowanej prelekcji. Dzięki temu nauczą się rozpoznawać ptaki, a ponadto zdobędą odznakę Przyrodnika.

Urodzinowa zbiórka krwi! data utworzenia: 23-11-2023

Wspaniała informacja‼️

Znaleźli się kolejni Dobrzy Ludzie, którzy chcą wesprzeć to ważne wydarzenie
Dzięki temu, oprócz pysznych słodkości do niedzielnej kawy, będą dodatkowe upominki dla Dawców.

Udostępniajcie, niech informacja idzie w świat
i do zobaczenia w niedzielę!

Telefony zaufania!!! data utworzenia: 20-11-2023

Pilne!!!

Przekazujemy nformację o telefonach zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.
Załączone telefony gwarantują szybki dostęp do informacji i wsparcia, jak również podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży.

Spotkanie z Rodzicami. data utworzenia: 20-11-2023

Zapraszamy na spotkanie z Rodzicami

23 listopada (czwartek) 2023 roku o godz. 17:00,

w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Skorzeszycach.

Zapraszamy wszystkich Rodziców i Opiekunów.