Szukaj:

Projekt "Igrzyska Zdrowia - Zdrowy Przedszkolak. data utworzenia: 11-06-2024

Dzisiaj nasze przedszkolaki uczestniczyły w finale projektu "Igrzyska Zdrowia - Zdrowy Przedszkolak.''
Dzieci  wzięły udział w Sztafecie Zdrowia zajmując I miejsce w kategorii wiekowej 5-latkow oraz I miejsce w kategorii wiekowej 6- latkow.Przedszkolaki uczestniczyły także w  edukacyjnych stacjach tematycznych o zdrowiu. Warsztaty przeprowadzili Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe , Bank Żywności w Kielcach , studenci dietetyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz konsultanci, specjaliści i doradcy ŚCDN w Kielcach.

Dzień Dziecka w naszej szkole. data utworzenia: 04-06-2024

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w wycieczce nad Zalew w Cedzynie. Pospacerowali, podziwiali przyrodę wokół zalewu i zjedli drugie śniadanie na przystani. Po powrocie do szkoły uczniowie otrzymali orzeźwiające lody, ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczniom życzymy wszystkiego najlepszego i dużo sukcesów w nauce oraz radości ze zdobywania wiedzy.

Dzień Dziecka w klasach 1-3 odbył się na sportowo. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach. Na koniec każde z dzieci otrzymało słodki poczęstunek. Radości ze spędzonego dnia  nie było końca….

Dzień Dziecka w przedszkolu był bardzo radosny i pełen atrakcji:tańce ,konkursy,seans filmowy,słodki poczęstunek i wspaniałe prezenty od kochanych rodziców.Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Dzień Mamy w naszej szkole. data utworzenia: 04-06-2024

Nasi uczniowie przygotowali dla swoich mam papierowe kwiaty. Było mnóstwo tańca i piosenek dla ukochanych mam. Dziękujemy wszystkim Mamusiom za przybycie i gratulujemy utalentowanych pociech.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2024 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone