Szukaj:

Dzień Dziecka w naszej szkole. data utworzenia: 01-06-2023

Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegł bardzo aktywnie. Najpierw uczniowie zmierzyli się z bajką o ćwierćlandzie. Następnie, każdy został poczęstowany lodami. Przez cały czas trwania uroczystości było malowanie twarzy i dmuchaniec. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny taniec Belgijka. Radości co nie miara.

Życzy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze naszym pociechom.

Dzień Matki w naszej szkole. data utworzenia: 01-06-2023

Dzień Mamy w naszej szkole wypadł wspaniale. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności. Były tańce, gra na pianinie, na cymbałkach, recytacje i niemal profesjonalna gra teatralna. Mamy nadzieję, że wszystkie mamy były zachwycone. Gratulujemy talentów, a mamom życzymy wszystkiego co najpiękniejsze.

Dzień niezapominajki. data utworzenia: 16-05-2023

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Niezapominajki. W ramach tej akcji uczniowie rywalizowali o puchar przechodni Dyrektora Szkoły. Poznali pochodzenie Święta Niezapominajki oraz tworzyli kwiaty z bibuły i rozwiązywali krzyżówki tematyczne. Każdy członek szkolnej społeczności musiał dziś mieć coś niebieskiego

Dyplom i VOUCHER dla SP SKORZESZYCE. data utworzenia: 16-05-2023

Dziś wicewójt Pan Arkadiusz Kubiec, w imieniu wójta Pana Przemysława Łysaka wręczył voucher na zwiedzanie wystawy i bezpłatne zajęcia w Centrum Geoedukacji w Kielcach dla uczniów naszej szkoły za akcję sprzątania świata, w której nasi uczniowie wykazali się największą  aktywnością. Dziękujemy i gratulujemy.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2023 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone