Zakończenie roku szkolnego 2022/2023. data utworzenia: 19-06-2023

Informujemy, iż uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023,
odbędzie się 23 czerwca 2023 roku.

Porządek uroczystości:

dla uczniów Oddziałów Przedszkolnych i Punktu Przedszkolnego, zakończenie odbędzie się o godz. 8:00
dla uczniów klas I-VIII, zakończenie odbędzie się o godz. 9:30

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z Rodzicami i Opiekunami.

Przypominamy, iż obowiązuje strój galowy.

Rajd pieszy do Daleszyc. data utworzenia: 07-06-2023

6 czerwca 2023 r uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w rajdzie do Daleszyc. Wraz z nauczycielami podziwiali piękno przyrody oraz rozpoznawali gatunki drzew, roślin polnych oraz zwierząt. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi wrócili do szkoły. To był aktywny dzień.

I miejsce w piłce ręcznej. data utworzenia: 07-06-2023

6 czerwca 2023 r odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Dziecięcej Piłki Ręcznej. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Górno Pan Przemysław Łysak. Pan Wójt ufundował rownież nagrody. Serdecznie dziękujemy.
Po zaciętych walkach nasza szkoła wywalczyła I miejsce, zachowując tym samym puchar Wójta Gminy Górno na kolejny rok. II miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Krajnie. Nagrody wręczyła w zastępstwie Wójta Gminy Górno - Pani Barbara Raczyńska - kierownik ŚCO w Górnie. Uczniom pogratulowała zwycięstwa Pani Dyrektor Lidia Rafalska. Serczecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim drużynom oraz ich opiekunom za dobrą zabawę i szerzenie aktywności fizycznej wśród młodych ludzi.
Do zobaczenia za rok.

Dzień Dziecka w naszej szkole. data utworzenia: 01-06-2023

Dzień Dziecka w naszej szkole przebiegł bardzo aktywnie. Najpierw uczniowie zmierzyli się z bajką o ćwierćlandzie. Następnie, każdy został poczęstowany lodami. Przez cały czas trwania uroczystości było malowanie twarzy i dmuchaniec. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny taniec Belgijka. Radości co nie miara.

Życzy jeszcze raz wszystkiego co najlepsze naszym pociechom.