Wycieczka do piekarni. 29.09.2018, 20:23

26 września 2018 roku uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią panią Justyną Woźniak wybrali się na wycieczkę do piekarni. Podczas wycieczki mieli możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Właściciel piekarni pan Łukasz Armata przedstawił dzieciom proces wypiekania chleba oraz produkty, które są potrzebne do jego wypieku. Uczniów zaciekawiły ogromne maszyny, potężny piec i długie łopaty do wysadzania chleba. Przekonali się, że praca piekarza jest trudna. Chleb jest podstawowym składnikiem naszego pożywienia i choć spożywany codziennie nigdy się nie znudzi. Na zakończenie każdy uczeń został obdarowany ciepłą bułeczką.
Dziękujemy właścicielom i pracownikom, dzięki którym możliwa była realizacja wycieczki do piekarni.