Mistrzowie tabliczki mnożenia. 30.09.2015, 10:51

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który był obchodzony 25 września 2015 r., nauczyciel matematyki - p. Dariusz Kwiecień zorganizował konkurs dla klas III-VI, w którym wyłoniono klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia.

Z kolei dzisiaj na dużej przerwie na Sali gimnastycznej odbył się finał oraz wręczenie zwycięzcom okolicznościowych dyplomów i nagród przez p. Dyrektor Lidię Rafalską i p. Dariusza Kwietnia. Mistrzami tabliczki mnożenia zostali: w klasie III – Gabriela Strząbała, w klasie IV – Bartosz Wiącek, w klasie V – Wiktoria Klimek, a w klasie VI – Konrad Wojciechowski, który w finale pokonał rywali i został „Szkolnym Mistrzem Tabliczki Mnożenia”.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do powtórzenia tabliczki mnożenia.