Szukaj:
NAGRODA DLA GABRIELI STĘPIEŃ. 21.05.2013, 17:06

W dniu 17 maja 2013 roku odbyło się podsumowanie międzywojewódzkiego konkursu ekologiczno – geologicznego pt.: ,,DRAPIEŻNE OBLICZA ZIEMI” (WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE i ŁÓDZKIE). Finał odbył się w Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach.

 Z naszej szkoły w gronie laureatów znalazła się Gabriela Stępień z klasy VI. Jej praca przedstawiająca ,,DRAPIEŻNE OBLICZA ZIEMI” zdobyła nagrodę NSZZ Solidarność. Wszystkie wyróżnione prace, które można było podziwiać na wystawie, prezentowały bardzo wysoki poziom wykonania. Prace laureatów wybrano bowiem spośród ponad 500 prac, które napłynęły do komisji konkursowej.

 Praca Gabrysi wszystkim uczestnikom i zwiedzającym wystawę bardzo się podobała, ponieważ często była fotografowana ze względu na ciekawą technikę wykonania.

Finał konkursu był zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. Brał w nim udział przedstawiciel z Warszawy – Kierownik Centralnego Muzeum Geologicznego w Polsce. Po wręczeniu dyplomów i nagród odbył się poczęstunek dla wszystkich laureatów i ich opiekunów i na tym uroczystość została zakończona.

 

Gabrysi gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2024 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone