Gminne zawody sportowe w piłkę siatkową. data utworzenia: 07-03-2013

5 i 6 marca 2013 roku, w naszej szkole odbywały się gminne rozgrywki w piłkę siatkową. Dziewczynki z klas IV-VI zajęły III miejsce, natomiast chłopcy z klas IV-VI uplasowali sie na miejscu II.

GRATULUJEMY!!!

Gminne Zawody Sportowe Szkół Podstawowych w piłkę nożną halową chłopców klas VI data utworzenia: 28-06-2012

Dnia 19 października 2011r. w Zespole Szkół w Krajnie odbyły się Gminne Zawody Sportowe Szkół Podstawowych w piłkę nożną halową chłopców klas VI.

Do rywalizacji zgłosiły się drużyny ze szkół: w Cedzynie z p. Małgorzatą Szewczyk – Ziach, w Bęczkowie z p. Magdaleną Szewczuk – Taborską, w Radlinie z p. Wojciechem Szydą, w Skorzeszycach z p. Jarosławem Kaletą, w Woli Jachowej z p. Jerzym Krzyszczakiem i oczywiście Gospodarze, drużyna z Krajna z p. Markiem Woźniakiem.

Mistrzostwa Gminy Górno w Szachach w SP Radlin data utworzenia: 28-06-2012

Szkoła Podstawowa w Radlinie była organizatorem Mistrzostw Gminy Górno w Szachach w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Do turnieju zgłosiło się osiem szkół podstawowych i cztery gimnazja z terenu gminy. Każda szkoła była reprezentowana przez dwóch zawodników. Rozegrano łącznie 22 mecze, które wyłoniły najlepsze szkoły.

Dyplom data utworzenia: 07-11-2011