Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. 30.06.2020, 21:45
26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020.
Było jednak inaczej niż co roku. Ze względu na reżim sanitarny, każda klasa miała wyznaczony termin odbioru świadectwa w szkole. Odbyło się to jednak w bardzo uroczysty sposób. Każdy uczeń osobiście odebrał swoje świadectwo z rąk Pani Dyrektor i Wychowawcy Klasy.
Pożegnaliśmy w tym roku kolejną klasę ósmą, która po raz ostatni brała udział w uroczystości w naszej szkole.
W miejscu, w którym spędzili 9 lat. Tutaj uczyli się poznawać świat, rozwijać swoje pasje, zainteresowania i tutaj  zawiązali swoje pierwsze przyjaźnie.
To trudna chwila dla całej społeczności szkolnej, wierzymy jednak, że koniec "czegoś" jest zarazem początkiem "innego - nowego". Niech to nowe będzie dla Was spełnieniem Waszych marzeń i realizacją wyznaczonych celów.
 Życzymy Wam sukcesów i powodzenia w nowej szkole. Pamiętajcie jednak, że nasza szkoła zawsze jest dla Was otwarta.
Dla wszystkich uczniów i Rodziców, życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji.
Dziękujemy również Rodzicom naszych Absolwentów za nieustanne wspieranie działań szkoły i troskę o jej estetykę i piękno.