Dzisiejszy dzień przejdzie do historii sportowych sukcesów naszej szkoły! W dniu 05.05.2026 r. w naszej szkole odbył się Gminny Drużynowy Turniej w Ringo Dziewcząt (klasy 4).
Z ogromną dumą informujemy, że nasze reprezentantki nie miały sobie równych i wywalczyły I MIEJSCE!
Dziewczyny pokazały niesamowitą zwinność, ducha walki i wzorową współpracę w drużynie. Każdy rzut i każdy przechwyt przybliżał nas do tego pięknego zwycięstwa.
Wielkie brawa dla:
Naszych Mistrzyń – za walkę do ostatniego punktu!
Trenerów – za świetne przygotowanie zawodniczek.
Dziękujemy wszystkim za doping! To był wspaniały pokaz sportowych emocji. Zdjęcia z turnieju i dekoracji zwycięzców znajdziecie w galerii poniżej.
DRATULUJEMY!!!