BIP
Szukaj:
Sukces naszej uczennicy w Targach Kielce! 30.04.2026, 14:45
Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem dumy i wielkich emocji! W Centrum Kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
Główną bohaterką uroczystości była nasza wybitna uczennica – Jagoda Karyś, laureatka III Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki. Jagoda dokonała rzeczy niezwykłej: w finale konkursu zdobyła maksymalną liczbę punktów! 
W tej wyjątkowej chwili Jagodzie towarzyszyli najbliżsi oraz wspierająca ją kadra pedagogiczna: Pani Marta Karyś – dumna mama laureatki, Pani dyrektor Lidia Rafalska, Pani Joanna Białek – nauczycielka matematyki, pod której okiem Jagoda szlifowała swój talent.
Gala rozpoczęła się od inspirującego wystąpienia Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Pana Piotra Łojka, który pogratulował najlepszym uczniom w regionie ich pasji i determinacji w dążeniu do wiedzy. 
Jagodo, Twoja ciężka praca i matematyczny geniusz są dla nas wszystkich powodem do ogromnej dumy. Życzymy Ci dalszych sukcesów i niegasnącej pasji do odkrywania tajników królowej nauk!

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2026 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone