BIP
Szukaj:
Podsumowanie działań w ramach Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej. 03.10.2025, 19:47
Dziś podsumowaliśmy działania w ramach Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej! 
Głównym punktem dnia było rozstrzygnięcie szkolnego konkurs plastycznego "Stop przemocy rówieśniczej" , w którym uczniowie mogli wyrazić swoje pomysły i refleksje na temat przyjaźni, szacunku i bezpieczeństwa w szkole. Otrzymaliśmy bardzo dużo pięknych i kreatywnych prac – każda z nich była wyjątkowa i wartościowa. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz nagrodę.
Na zakończenie całego tygodnia społeczność naszej szkoły wzięła udział w „Pomarańczowym proteście” – symbolicznym wydarzeniu, podczas którego wspólnie wyraziliśmy sprzeciw wobec przemocy i podkreśliliśmy, że mówimy jej stanowcze NIE! 
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie.
Razem tworzymy szkołę wolną od przemocy! 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2026 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone