Szukaj:

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2015/2016 data utworzenia: 08-09-2015

Grzegorz Szczepański

  • Koło polonistyczno-historyczne "Dociekliwy humanista"
  • Koło języka niemieckiego

      Termin do uzgodnienia z uczniami.

   Poniedziałek 8:00-8:45

Katarzyna Kletowska

  • Koło muzyczne
  • termin do uzgodnienia z rodzicami.

Aneta Iwańska –Koczkodaj

  • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
  • Koło komputerowe

 

Justyna Woźniak

  • Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej
  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
  • piątek 11.50 – 12.35
  • poniedziałek 12.45 – 13.30

Ewa Sikora

  • zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klasy Ia
  • Koło młodego przyrodnika dla klasy Ia
  • poniedziałek 10.50-11.35
  • piątek  godz.12.45- 13.30

Dariusz Kwiecień

  • Zajęcia z robotyki "Młody inżynier" dla klas IV – V
  • Koło matematyczne dla klasy VI
  • piątek 13:40 – 14:25
  • poniedziałek 14:35 – 15:20

Barbara Rubak

  • Klub Młodych Odkrywców dla klasy II
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  dla klasy II
  • wtorek 12.45 - 13.30
  • czwartek - 8.55 - 9.40

Iga Bobyk

  • Koło języka angielskiego dla klas IV,V,VI
  • czwartek 14.35-15.20

s. Cecylia

  • Koło muzyczno- liturgiczne
  • Schola  muzyczna
  • wtorek, 14.30- 15.15
  • sobota,  14.00 -15.00

Iwona Wojtachnio

  • Młodzi badacze dla klasy VI
  • środa 14:35 - 15:20

Justyna Raczyńska 

 

  • Koło plastyczne dla klasy IV
  • Koło plastyczne dla klasy V
  • piątek 11.50 - 12.35
  • czwartek 13.40- 14.25

Agnieszka Makowska

  • „Żyj zdrowo na sportowo"  zajęcia sportowe dla klas IV-VI
  • poniedziałki 13:40 - 15:20

 

Zajęcia dodatkowe 2014/15 data utworzenia: 18-03-2015

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Termin realizacji

Koło muzyczno- liturgiczne

s. Cecylia

Poniedziałek, 8.00- 8.45

Sobota, 15.00-16.00

Koło języka polskiego

G.Szczepański

Środa, 13.40 - 14.25

Koło języka niemieckiego

G.Szczepański

Piątek, 14.35 - 15.20

Koło matematyczne

„Matematyczne zmagania” dla wszystkich uczniów kl. IV

D. Kwiecień

Wtorek, 13.40 - 14.25

Koło matematyczne

„ Matematyka na każdą porę” dla wszystkich uczniów kl. V

D. Kwiecień

Czwartek, 8.00 - 8.45

Koło przyrodnicze dla kl. V

„ Młodzi badacze”

I. Wojtachnio

Środa, 8.55 - 9.40

Koło plastyczne dla kl. V

J. Raczyńska

Wtorek, 13.40 -14.25

Koło plastyczne dla kl. III

E. Sikora

Poniedziałek, 9.50 - 10.35

„Mogę lepiej, mogę więcej”

ZDW dla kl. III

E. Sikora

Środa, 8.55- 9.40

Koło ekologiczne

„Żyjemy w zgodzie z przyrodą”

Kl. II

J. Woźniak

Poniedziałek, 8.55 - 9.40

Gimnastyka korekcyjna, kl. II

J. Woźniak

Piątek, 8.00 - 8.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla kl. I

B. Rubak

Czwartek, 12.45 - 13.30

Koło recytatorsko – teatralne, kl. I

B. Rubak

Piątek, 8.55 - 9.40

Indywidualne lekcje gry na fortepianie- Koło muzyczne

K. Kletowska

Do uzgodnienia z rodzicami

Koło języka angielskiego

dla klas 0A ,„ Mały anglista”

K. Kletowska

Wtorek, 13.30 - 14.00

Żyj zdrowo na sportowo - zajęcia sportowe                            

J. Kaleta

Poniedziałek, 13.35 - 15.20

Koło języka angielskiego

dla klas 0B ,„ Mały anglista”

I.Stępień

Piątek, 10.40 - 11.10

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013/2014 data utworzenia: 10-10-2011

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Termin realizacji

Koło muzyczno-liturgiczne

s. Cecylia

poniedziałek

14:20-15:05

sobota

10:00-11:00

Koło języka angielskiego

dla klasy V „Z angielskim na Ty”

M. Jaśkowska

piątek

8:00-8:45

Koło języka angielskiego

przygotowanie do egzaminu

dla klasy V

M.Jaśkowska

czwartek

8:00-8:45

Koło języka angielskiego

dla klas O A,B - Mały Anglista

M. Jaśkowska

wtorek kl.OA

9:50-10:20

piątek kl.OB

11:40-12:10

Koło polonistyczne

dla klasy VI

G.Szczepański

wtorek

12:45-13:30

Kolo języka niemieckiego

dla klas IV-V

G,Szczepański

środa - kl. V

14:24-15:10

czwartek- kl. IV-V

14:25-15:10

„Matematyka może być łatwa”

koło matematyczne dla klasy V

D. Kwiecień

środa

13:40 - 14:25

 "Wyrównujemy matematyczne szanse"

koło matematyczne dla klasy IV

D. Kwiecień

środa

12:45-13:30

„Trening przed sprawdzianem”

koło matematyczne

dla klasy VI 

D. Kwiecień

 

czwartek

11:50 - 12:35

piątek

10:50-11:35

Koło przyrodnicze

I. Wojtachnio

czwartek

13:40-14:20

 

Koło plastyczne dla klasy V

J. Raczyńska

czwartek

8:00 - 8:45

Gimnastyka korekcyjna dla klasy I

J. Woźniak

wtorek

8:00 - 8:45

Koło teatralne dla klasy I i II

J. Woźniak

poniedziałek

12:45 - 13:30

Koło plastyczne dla klas II-III

B. Rubak

piatek

11:50-12:35

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

dla klasy III

B. Rubak

poniedziałek

8:00 - 8:45

Koło muzyczne dla klas V-VI

K. Kletowska

piątek

12:45 – 13:30

Żyj zdrowo na sportowo - zajęcia sportowe

J. Kaleta

co drugi wtorek

13:40– 15:20

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach

Skorzeszyce, 26-008 Górno

tel/fax: 41 30 23 008

email: spskorzeszyce@o2.pl

© 2011 - 2018 SP Skorzeszyce, Wszystkie prawa zastrzeżone