Gminne Zawody Sportowe Szkół Podstawowych w piłkę nożną halową chłopców klas VI 28.06.2012, 21:11

Dnia 19 października 2011r. w Zespole Szkół w Krajnie odbyły się Gminne Zawody Sportowe Szkół Podstawowych w piłkę nożną halową chłopców klas VI.

Do rywalizacji zgłosiły się drużyny ze szkół: w Cedzynie z p. Małgorzatą Szewczyk – Ziach, w Bęczkowie z p. Magdaleną Szewczuk – Taborską, w Radlinie z p. Wojciechem Szydą, w Skorzeszycach z p. Jarosławem Kaletą, w Woli Jachowej z p. Jerzym Krzyszczakiem i oczywiście Gospodarze, drużyna z Krajna z p. Markiem Woźniakiem.

Po rozlosowaniu grup i oficjalnym powitaniu zawodników rozpoczęły się mecze. W grupach grały drużyny "każda z każdą". Do następnego etapu rozgrywek awansowały po dwie drużyny, które zdobyły najwięcej punktów. Następne mecze to "walka" o możliwość gry o I miejsce zawodów.

Po zaciętej rywalizacji zawody zakończyły się następująco

*I miejsce – Szkoła Podstawowa w Skorzeszycach*

*II miejsce – Szkoła Podstawowa w Bęczkowie*

*III miejsce – Szkoła Podstawowa w Krajnie

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.