Na dzisiejszej zbiórce podsumowaliśmy harcerski rok szkolny 2024/2025. Nie zabrakło dyplomów, upominków, serdeczności i ... słodkich chwil (dzięki druhnie zastępowej Amelii).
Przedstawiciele 17DH udali się również z harcerskimi życzeniami udanego wypoczynku do pana Przemysława Łysaka, Wójta gminy Górno, z którego inicjatywy powstała drużyna harcerska w naszej szkole.
Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom harcerek za zaangażowanie przez cały rok szkolny w działania drużyny, nieocenioną pomoc i wsparcie.
Wszystkim życzymy udanych wakacji.
Chętnych uczniów zapraszamy na obóz Hufca ZHP Kielce-Powiat https://kielcepowiat.zhp.pl/?p=537