Misterium Męki Pańskiej. 29.03.2018, 19:18

28 marca 2018 roku, w naszej szkole obejrzeliśmy Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu uczniów klasy VII i wokalistki Mileny Kowalczyk z klasy VI. Przedstawienie przygotowały panie Magdalena Jaśkowska i Jolanta Ozga. Program artystyczny był nastrojowo – refleksyjny, a zarazem bardzo wzruszający, nawiązujący do zbliżających się świąt. Byliśmy świadkami drogi krzyżowej przebytej przez Jezusa. Doskonałym uzupełnieniem przedstawienia były pieśni wielkopostne w wykonaniu zespołu „Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej”, takie jak: Zmartwychwstały Pan, Wykrzykujcie Bogu, czy Maryjo, weź mnie za rękę.

Po programie artystycznym Pani Dyrektor Lidia Rafalska złożyła świąteczne życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Nie zabrakło uroczych upominków dla wszystkich pracowników szkoły w postaci drewnianych króliczków.