„Tu narodziła się miłość” 22.12.2017, 13:07

20 grudnia 2017 r. odbyły się w naszej szkole jasełka bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów przygotowanych pod kierunkiem pań: Magdaleny Jaśkowskiej, Jolanty Ozgi, Katarzyny Kletowskiej oraz pana Grzegorza Szczepańskiego. Nad scenografią czuwała pani Justyna Raczyńska, a wzajemnej pomocy i wsparcia podczas przygotowania tej środowiskowej uroczystości udzielało sobie całe Grono Pedagogiczne i pracownicy szkoły. Program artystyczny, którego motto stanowiły słowa  „Tu narodziła się miłość”, opierał się na wątkach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Spektakl urozmaiciły kolędy w wykonaniu uczniów i uczennic z klas: pierwszej, drugiej i szóstej, a także taniec na rolkach w wykonaniu uczennic i uczniów klasy IV oraz taniec przedszkolaków.

Spośród zaproszonych gości zaszczycili nas swoją obecnością Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Górno – pani Renata Mochocka, Kierownik Samorządowego Centrum Oświaty w Górnie – pani Barbara Raczyńska, radni Gminy Górno, Dyrektor ŚCDN – pan Krzysztof Łysak, a także proboszcz parafii pw. Św. Rozalii w Skorzeszycach ks. Włodzimierz Jastrząb, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, przedstawiciele Rady Rodziców oraz licznie zgromadzeni rodzice, przyjaciele szkoły i nasi absolwenci. Tego wieczoru nie zabrakło życzeń, wzruszeń i drobnych upominków dla wszystkich gości i artystów, i tych małych i tych dużych. Wieczór ten na długo zapadnie w naszej pamięci, gdyż uniwersalna historia Dickensa i wspaniały występ uczniów naszej szkoły wzruszyły wszystkich gości.

Wesołych Świąt!