Wyjazd na lodowisko. 02.02.2018, 07:25

31 stycznia 2018 r. uczniowie klas II-VII spędzili popołudnie na lodowisku w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „STADION” w Kielcach. Po wypożyczeniu sprzętu i założeniu kasków ochronnych uczniowie z pewną dozą ostrożności przystąpili do zabawy, by po kilkunastu minutach śmigać niczym zawodowcy. Dla mniej odważnych dostępne były pingwiny, które pomagają utrzymać równowagę i skoordynować ruchy. Na taflę wyruszyli również opiekunowie, którzy ustępowali swoim uczniom umiejętnościami. Po półtoragodzinnej ślizgawce, wstąpiliśmy jeszcze do restauracji, by posilić się przed powrotem do domu. Zabawa była przednia i z dumą możemy powiedzieć, że nasi uczniowie potrafią jeździć na łyżwach. Zajęcia służyły zarówno ciekawemu spędzaniu czasu, jak i integracji uczniów.